Çocuklar için evde egzersiz videosu

Kış geldi, gerçi gelmese de sokakta oynayan çocuk kaldı mı bilmiyorum. Spor yapsın diye grup sporlarına götürdüğünüzde ise birbirlerini bekleştikleri için bu yaşta yine terlemiş spordan çıktığı çok olmuyor, bu yüzden sporu öğrenmesi için gerekli ama hareket için bana yeterli gibi gelmiyor. Ilgaz’ın yeteri kadar hareket edip etmediği ile ilgili sürekli endişe içindeydim. En sonunda o da bizim ileride bizim gibi bilgisayarın karşısında oturarak çalışacak olursa şimdiden günlük spor yapmaya alışsın dedik ve evde spor yaptırmaya karar verdik. Araştırmalarım sonucu youtube’da bu videoyu beğendim. Yazın gün içinde yaptı, kış gelince okuldan önce iyi olur diye sabaha aldık, kargalarla kalkmaya devam ettiği için spor+duş+kahvaltı okula yetişebiliyor. Umarım karanlık kış aylarında da aynen devam edebiliriz. Paylaşmak istedim.

 

Ayrıca her yaştan spora vakit bulamayan kişi için de 7 dakikalık tüm vücut egzersiz videolarını öneririm. Ailecek hep birlikte yapmak çok eğlenceli oluyor, özellikle yarım yamalak yapabilen küçüklerle 🙂

 

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Post Footer automatically generated by Add Post Footer Plugin for wordpress.

Tags: , ,

2 yorum

  1. Süpersiniz, teşekkürler

    Hemen bu akşam başlıyoruz, ben de hep kendime buluyorum benzer şeyleri ama Berk’e bulmak aklıma gelmemişti 🙂

    Siz de bilgisayar başında olmaktan şikayetçiyseniz bu program da size yarayabilir

    http://www.livestrong.com/blog/10-free-workouts-get-fitter-stronger/

    ilk hafta çok zor gibi geliyor ama ikinci hafta alışıyorsun 🙂

  2. Serkan, selam. Dur bakayım inceleyeyim bunu da, biz de aralarda düzensizlikler olsa da yaklaşık bir seneden beri Focus T25 yapıyoruz, zaten bizi görmüyor olsa Ilgaz’ı alıştırmak bu kadar olmazdı belki de.

Yorum bırak